Виховна робота

7 грудня – Всесвітній День української хустки

У 2019 році група жінок на чолі з Людмилою Станіславенко, вирішили започаткувати   святкування «Всесвітнього Дня української хустки». Люди споконвіків шанували та цінували хустку, наділяли її магічними властивостями, використовували в обрядах, у побуті, для радісних та сумних подій. Хустка вважалася особливим сакральним предметом та реліквією, яку передавали з покоління в покоління.І саме започаткування та проведення «Всесвітнього Дня української хустки» сприятиме відродженню хустини, як важливого, невід’ємного елементу української культури, та збереже її цінність для майбутніх поколінь.    

 

17 жовтня 2019 року з нагоди свята у Золочівському коледжі ЛНАУ було проведене свято "З відданістю Україні в серці! "


Виховна година, присвячена Дню пам'яті та примирення,
 «Друга світова війна: історичні факти».   Виховна година проходила у формі лекції -  презентації, яку провела викладач коледжу Мальченюк Т. В.
  Головною метою виховного заходу було донести  аудиторії  саму сутність війни, як протистояння між країнами, народами, людьми, як найбільшого лиха, яке забрало мільйони людських життів, скалічило долі, відібрало рідних.
  Зроблено акцент на значимості внеску українського народу  у перемогу     Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
  З кожним роком все далі віддаляються від нас події 1939-1945 років, і меншає тих, хто пережив ті страшні роки. Натомість у сучасній історії лави учасників бойових дій поповнюють уже їхні сини та онуки, яким доводиться захищати Україну від нового ворога на Сході країни.
   Друга світова війна – страшна трагедія для всього світу. Загинули мільйони людей, було знищено тисячі міст та сіл. У наших серцях завжди житиме біль за загиблими.
Виховна година до річниці створення УПАЗУНР


Студентська конференція на тему:
"Українська Гельсінська група" 


Зустріч з воїном АТО


На відзначення Всесвітнього дня вишиванки в Золочівському коледжі ЛНАУ відбулася виховна година «Чарівність вишиванки».
Для підготовки виховного заходу попередньо було оголошено про конкурс – виставку вишивок, у якому могли взяти участь усі бажаючі. Це викликало велику зацікавленість як серед студентів, так і серед працівників коледжу. На конкурс були представлені вироби і сучасні, і давні автентичні. Під час проведення виставки викладач історії Мальченюк Т.В. провела лекцію-презентацію, в якій розповіла про історію походження вишивки, значення основних орнаментів, На основі представлених експонатів було цікаво презентовано унікальність вишивки регіонів України за типовими для них візерунками, орнаментами і символами, техніками і кольорами.
Вишиванка це основний елемент української культури. Глибину та зміст її символів розуміємо тільки ми –УКРАЇНЦІ. Вишиванка – то кожен з нас, то наш генетичний код!


Фестиваль студентської творчості


Екскурсія в м. Тернопіль
(Краєзнавчий музей)21 квітня 2016 року в Золочівському  коледжі ЛНАУ  відбулося  заняття- зустріч із колишнім  викладачем української мови та літератури сільськогосподарського технікуму, Олексюком Василем Степановичем.

Популярні дописи з цього блогу